Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu za rok 2018

FORMULARZ JEST EDYTOWALNY - PROSIMY GO POBRAĆ, WYPEŁNIĆ, ZAPISAĆ I WYSŁAĆ NA @ BIUROWEGO

 

Finał rankingu planujemy w dniu zebrania Walnego Zgromadzenia Oddziału, które odbędzie się w marcu 2019.

 

 REGULAMIN RANKINGU

1. Ranking wystawowy Oddziału w Będzinie jest organizowany przez Zarząd Oddziału i osoby do tego wyznaczone.
2. W rankingu mogą brać udział psy i suki członków ZKwP oddziału Będzin zarejestrowane w naszym Oddziale.
3. Ranking obejmuje wyniki wystaw z okresu 1.01.2018 - 31.12.2018r.
4. Celem rankingu jest wyróżnienie członków oddziału Będzin biorących udział w wystawach w kraju i za granicą.
5. Deklaracja przystąpienia do rankingu wiąże się z zobowiązaniem przekazania kserokopii kart ocen oraz dyplomów championatów wraz załączonym formularzem podanym na stronie oddziału do dnia 28.02.2019 .
6. Ranking jest prowadzony w następujących kategoriach :
- Najlepsze Szczenię plus Młodsze Szczenię (wyniki w tej kategorii będą łączone)
- Najlepszy Junior
- Najlepszy Weteran
- Najlepszy Dorosły Pies/Suka
- Najlepszy pies Użytkowy
7. Kierownicy sekcji mają prawo do przyznania wyróżnień dla najlepszych psów w ich grupie.
8. Wyniki rankingu będą ogłoszone na Walnym Zgromadzeniu Oddziału w 2019 roku.

 

 

 PUNKTACJA

  Wystawa Krajowa Wystawa Międzynarodowa Wystawa Klubowa/Championów Wystawa Europejska Wystawa Światowa
Ocena wybitnie obiecująca Lokata I/Ocena doskonała Lokata I 5 10 10 25 50
Tytuł Zwycięzca młodzieży/CWC/CAC 10 20 20 50 100
Tytuł Najlepszy młodsze szczenię/Najlepsze szczenię w rasie 5 10 10 20 40
Tytuł Najlepszy Junior w rasie 20 30 30 50 80
Tytuł Najpiękniejszy pies/suka w rasie 20 30 30 50 80
BOS 25 35 35 55 85
BOB/Zwycięstwo klubu 30 40 40 60 100
CACIB   20   50 90
Res. CACIB   15   40 80
Res. CAC 5 10 10 25 50

Best of Group:

I
II

III
IV

50

40

30

20

60

50

40

30

60

50

40

30

100

90

80

70

150

140

130

120

Best in Show (BIS PUPPY /BIS MINOR PUPPY/BIS JUNIOR)

I

II
III
IV

90

80

70

60

100

90

80

70

100

90

80

70

200

150

100

80

250

200

150

100

Wyniki zdobyte na wystawach organizowanych przez nasz oddział liczone są podwójnie.

Za dyplom Młodzieżowego Championa Polski/Championa Polski/Championa Weteranów/Grand Champion Polski - 50 punktów
Za dyplom Championa innego kraju - 70 punktów
Za dyplom Interchampiona - 100 punktów
Nominacja na Crufts - 40 punktów
Tytuł Zwycięstwo Polski/Zwycięstwa innych krajów - 30 punktów

 

__________________________________________
_______________________________
____________________
_______

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WYNIKI ZA ROK 2018



 

Najlepsze Szczenię 2018

  • MAŁA MI My Gal- Bull – buldog angielski Ewa Śwircz – 450 pkt
  • Algrafs Riviva – Jack Russel Terrier Karol Ratajczak – 375 pkt
  • JOHAN BIN New Radegost - American Staffordshire Terrier Anna Chłosta – 300 pkt
  • FUTURE STAR No Dubt Team – American Staffordshire Terrier Maja Dura - 270 pkt
  • Nasledie Guraley Afrodyta – polski owczarek podhalański Aurelia Robert Skoczylas – 200 pkt
  • HOLLY z Ustrońskiego Zakątka – Lagotto Romagnolo Arkadiusz Krzemień – 160 pkt
  • KENYA Bukowieński Bór- jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 140 pkt
  • HAKU GO Kemano no Tochi – akita Dagmara Wołowiec – 125 pkt
  • ZOJA Magor - Jack Russel Terrier Mariola Banik – 120 pkt
  • BAYMAX Cataleya White – maltańczyk Ilona Gajda – 110 pkt
  • O'Dolce Gabbana Mgliste Spojrzenie – dog niemiecki błękitny Magdalena Kozik - 85 pkt
  • FEREVER BOY'KA z Samotni Christa – American Staffordshire Terrier Maja Dura – 80 pkt
  • MILVA Kalinowe Zauroczenie – polski owczarek podhalański Katarzyna Morton – 55 pkt
  • ROXI Magiczny Świat – maltańczyk Ilona Gajda – 10 pkt

Najlepszy Junior 2018

  • ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost - American Staffordshire Terrier Anna Chłosta – 1190 pkt
  • KENYA Bukowieński Bór- jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 955 pkt
  • Illes- Szepe EZUST – puli kolorowy Edyta Falińska – 540 pkt
  • HOLLY z Ustrońskiego Zakątka – Lagotto Romagnolo Arkadiusz Krzemień – 475 pkt
  • FUTURE STAR No Dubt Team – American Staffordshire Terrier Maja Dura – 465 pkt
  • HANKA Black Red White – border collie Maria MARUSA – 445 pkt
  • TIMATI Sumbarksy Pramen – szpic wilczy Anna Smolec – 345 pkt
  • AIDA ze Smolandii – szpic wilczy Anna Smolec – 240 pkt
  • HARPAGO Hippocampus Marinus – Flat Coated Retriever Joanna Janecka – 240 pkt
  • FEREVER BOY'KA z Samotni Christa – American Staffordshire Terrier Maja Dura – 230 pkt
  • TYROL Z DZIADA PRADZIADA - jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 230 pkt
  • JODŁA – polski owczarek podhalański Robert Skoczylas – 200 pkt
  • MILVA Kalinowe Zauroczenie – polski owczarek podhalański Katarzyna Morton – 185 pkt
  • SWAROVSKI vom Haus Tchorz – owczarek niemiecki długowłosy Mirosław Woźniak – 180 pkt
  • MISTERIOSO Cookie Land – berneński pies pasterski Anna Adamus-Michalik – 180 pkt
  • Algrafs Riviva - Jack Russel Terrier Karol Ratajczak - 165 pkt
  • ISIA Czubaryk – landseer Magdalena Dubiel- Matyniak – 165 pkt
  • WONDERFUL MONTANA Z Cichej Górki – berneński pies pasterski Agnieszka Cicha – 160 pkt
  • FILUTEK Zagubione Marznia – polski owczarek podhalański Katarzyna Morton – 140 pkt
  • ZOJA Magor - Jack Russel Terrier Mariola Banik – 125 pkt
  • ROXI Magiczny Świat – maltańczyk Ilona Gajda – 110 pkt
  • BAYMAX Cataleya White – maltańczyk Ilona Gajda – 50 pkt

Najlepszy weteran 2018

  • UMBRA Amabilis - springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 815 pkt
  • PHILADELPHIA Z Cichej Górki - berneński pies pasterski Agnieszka Cicha – 370 pkt
  • NEW DRIX z Aresibo – landseer Anna Mokry – 200 pkt
  • Grafik Złote Iskierki - Chihuahua krótkowłosy Anna Waluga – 120 pkt
  • BIJOU Ti Ihuan - chihuahua długowłosy Anna Waluga – 120 pkt

Najlepszy pies użytkowy 2018

 

  • TYROL Z DZIADA PRADZIADA - jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 855 pkt
  • EASY VICTORY Adea – springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 590 pkt
  • ROZMARYN Poszły w Las – Ogar Polski Leszek Zięba –425 pkt
  • SWAROVSKI vom Haus Tchorz – owczarek niemiecki długowłosy Mirosław Woźniak – 130 pkt

Najlepszy dorosły pies/suka 2018

 

  • CHABER z Butorowego Wierchu - polski owczarek podhalański Aurelia Skoczylas – 2650 pkt
  • EASY VICTORY Adea – springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 2640 pkt
  • TYROL Z DZIADA PRADZIADA - jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 2640 pkt
  • ROZMARYN Poszły w Las – Ogar Polski Leszek Zięba – 1310 pkt
  • RIA von Haus Zizakov – rottweiler Aneta Nykiel – 880 pkt
  • Don Juan Malowana Izba – Tornjak Emilia Magda - 845 pkt
  • NICO DUNAS Nutrea - polski owczarek podhalańński Aurelia Skoczylas – 650 pkt
  • WONDERFUL MONTANA Z Cichej Górki – berneński pies pasterski Agnieszka Cicha – 550 pkt
  • GAWIKA Barwy Gender -Flat coated retriever Joanna Janecka Mariola Banik – 545 pkt
  • BIBIENNE Bytomska Sfora – chow chow Mirosław Tkaczyk – 470 pkt
  • SWAROVSKI vom Haus Tchorz – owczarek niemiecki długowłosy Mirosław Woźniak – 445 pkt
  • WAL DORF Nice And Lovely - rottweiler Aneta Nykiel – 425 pkt
  • JUTRZENKA Nutrea – polski owczarek podhalańński Aurelia Skoczylas – 405 pkt
  • Illes-Szepe EZUST – puli Edyta Falińska – 395 pkt
  • ARMIDA Spółka z Krzywego Koła – buldog angielski Ewa Śwircz – 300 pkt
  • BALKAN BRASS Bobrolandia – szpic mały kolorowy współczesny Anna Smolec – 285 pkt
  • UMBERTO FANTASTICO Pogońska Perła – yorkshire terrier Ilona Gajda – 235 pkt
  • YOKA Magiczny Świat – yorkshire terrier Ilona Gajda – 200 pkt
  • JODŁA – polski owczarek podhalański Robert Skoczylas – 180 pkt
  • BISHO Przyjazny Akita – Akita Edyta Wodziczko – 125 pkt
  • HARPAGO Hippocampus Marinus – Flat Coated Retriever Joanna Janecka –120 pkt
  • KENYA Bukowieński Bór- jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 120 pkt
  • ISIA Czubaryk – landseer Magdalena Dubiel- Matyniak –110 pkt
  • GUCCI vom Tommy Rott Aneta Nykiel – 95 pkt
  • HANKA Black Red White – border collie Maria MARUSA – 90 pkt
  • The Devil Looks Like NELSON – buldog angielski Ewa Śwircz – 80 pkt
  • BAHIYA Spółka z Krzywego Koła – buldog angielski Ewa Śwircz – 80 pkt

 

 

 

 

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu