ostatnia aktualizacja: 2019-11-21 godz 16:04

 

expo 2020

 

 

XI Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

ExpoSilesia-DogShow (CWC)


Pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Sosnowiec i Prezydenta miasta Będzin


data wystawy: NIEDZIELA - 26 styczeń 2020

 

______________________________


na skróty:

przyjmowanie zgłoszeń przez system:

wystawy_net.jpg

 kontakt ws wystawy: 519 366 001 w godz: 1200 - 1400

 

OBSADA SĘDZIOWSKA

PODZIAŁ NA RASY

CENNIK OPŁATY

______________________________

 

kontakt ws stoisk handlowych: 501 970 096

 

_______________________

_______________
_______________________


miejsce wystawy: esposilesia  >DOJAZD< >MAPA<

 
  expo hala 01 expo hala 02 IMG_2524.jpg a3.jpg 
 
         a2.jpg      a1.jpg      a4.jpg
 
duocac2020
 
 

_______________________


sponsor główny wystawy - firma ARION

arion

_______________________

_______________
_______________________

 

Sekretarzy ringowych, asystentów prosimy do zgłaszania sie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

_______________________

 

Chetnych do pomocy przy wystawie prosimy o kontakt z biurem telefonicznie lub na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

_______________________
_______________
_______________________

 

PARKING:
W trosce o sprawny dojazd do hali i uniknięcie zatorów tworzących sie na drogach dojazdowych:
opłata za parking (20zł) będzie pobierana przy wyjeździe z wystawy.

 

_______________________
_______________

_______________________

 

 

Na wystawie będzie możliwość podejścia do egzaminu BH, testów psychicznych
oraz przeglądu hodowlanego ON, przeglądu kwalifikacyjnego dla psów/suk z wadami uniemożliwiającymi udział w wystawach.

Psy na powyższe należy zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Podając: IMIĘ i przydomek hodowlany, rasa, PKR, nr rej oddziałowej, data ur, płeć, umaszczenie, nr tat/chipa, imię i nazwisko oraz adres właściciela z dopiskiem do czego przystępuje: np. testy psychiczne. Opłaty wg CENNIKA prosimy kierować na nasze konto: 83 2490 0005 0000 4500 6028 8749 podając w tytule IMIĘ i Przydomek.
TESTY i BH będą przeprowadzone w kilku grupach o różnych godzinach tak aby osobom zgłoszonym nie kolidowało z wystawieniem psów.
Będzie możliwość zgłoszenia na testy podczas wystawy w sekretariacie.
Psy nie zarejestrowane w oddziale Będzin muszą posiadać zgodę na odbycie testów ze swojego macierzystego oddziału.

testy-on.jpg

_______________________

_______________
_______________________

 

 

 

laury zaglebia

Trofeum, które wręczone zostanie na wystawie sobotniej 25 stycznia 2020 za sezon wystawowy 2019.
Nagroda jest ufundowana przez Oddział w Będzinie dla psów/suk które zdobyły na obydwu naszych wystawach:
26 i 27.01.2019 następujące tytuły:
Najlepszy Dorosły Pies, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Młodzieży i Zwycięzca Weteranów

Właścicieli psów, którzy spełnili to kryterium prosimy o przesłanie skanów kart ocen z tychże wystaw na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w tytule mejla prosimy napisać " Laury Zaglebia "


 _______________________

_______________
_______________________

 

 

 

memorial HB 2020

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

 

 

INFORMACJE O WYSTAWIE:

 

 

.

Obsada sędziowska:

     Hassi Assenmacher-Feyel

Niemcy

 
Hassi Assenmacher-Feyel

     Elżbieta Augustyniakxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

     Polska     

 xxxxxxxxxxxxx                                              x
Elzbieta Augustyniak

     Marian Paweł Bocianowski

     Polska

 

Marian Paweł Bocianowski

     Bogusław Chmiel

     Polska

 

Boguslaw Chmiel

     Elżbieta Chwalibóg

     Polska

 

Elżbieta Chwalibóg

     Joanna Domańska

     Polska

 
Joanna Domańska

     Małgorzata Jung

     Polska

 
Małgorzata Jung

     George Kostopoulos

     Polska     

 
George Kostopoulos

     Andrzej Kot

     Polska

 
Andrzej Kot

     Piotr Król

     Polska

 
Piotr Król

     Jaroslav Kubaľa

     Polska

 
Jaroslav Kubaľa

     Monika Kuriata-Okarmus

     Polska     

 
Monika Kuriata-Okarmus

     Peter Lauber

     Szwajcaria     

 
Peter Lauber

     Paolo Lovaglio

     Wlochy

 
Paolo Lovaglio

     Monika Milian

     Polska

 
Monika Milian

     Janusz Opara

     Polska

 
Janusz Opara

     Krystyna Opara

     Polska

 
Krystyna Opara

     Paweł Osak

     Polska

 
Paweł Osak

     Jacek Pazdan

     Polska

 
Jacek Pazdan

     Anna Pieczyńska

     Polska

 
Anna Pieczyńska

     Anna Rajs

     Polska

 
Anna Rajs

     Aleksander Skrzynski

     Polska

 
Aleksander Skrzynski

     Silvia Veber Martegani

     Szwajcaria

 
Silvia Veber Martegani

     Miodrag Vreteničić

     Czarnogóra

 
Miodrag Vreteničić

     Sanja Vreteničić

     Czarnogóra

 
Sanja Vreteničić

     Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

     Polska

 
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

     Maria Zasada

     Polska

 
Maria Zasada

     Mariola Żuchlińska

     Polska

 
Mariola Żuchlińska



 

 

.

Podział na rasy:



Grupa I Jacek Pazdan  Polska Owczarek Niemiecki Krótkowłosy
Joanna Domańska  Polska Owczarek Niemiecki Długowłosy
Bogusław Chmiel  Polska Bearded Collie, Borded CollieBiały Owczarek Szwajcarski, Ceskoslovenský Vlcak, Owczarek Francuski Beauceron, Owczarek Holenderski, Owczarek Południoworosyjski - Jużak, Owczarek Staroangielski Bobtail, Owczarek Kataloński, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Maremmano-Abruzzese, 
Hassi Assenmacher-Feyel  Niemcy Owczarek Austarijski, Owczarek Szetlandzki, Owczarek Francuski Briard, Owczarek Belgijski: Malinois, Groenendael i Tervueren, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres
Piotr Król  Polska

Owczarek Szkocki Długowłosy i Krótkowłosy, Polski Owczarek Podhalański, Polski Owczarek Nizinny, Schipperke, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Puli,
oraz pozostałe rasy gr 1 nie wymienione wyżej

Grupa II Silwia Veber Martegani  Szwajcaria Aidi, Kangal (Anatolian), Appenzeller, Bernardyn Krótkowłosy i Długowłosy, Berneński Pies Pasterski, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Entlebucher, Cão da Serra da Estrela, Căo de Castro Laboreiro, Ciobanesc Romanesc, Hovawart, Landseer, Sarplaninac, Kraski Ovcar
Anna Pieczyńska  Polska Leonberger, Mastif Hiszpański, Mastif Tybetański, Nowofundland, Owczarek Kaukaski, Owczarek Środkowoazjatycki, Pirenejski Pies Górski, Rafeiro do Alentejo, Tornjak
Andrzej Kot  Polska Buldog Angielski, Bullmastiff, Mastif Angielski, Mastif Neapolitański, Broholmer, Cane Corso Italiano, Dog Argentyński, Dog Kanaryjski, Dog Niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Rottweiler
Janusz Opara  Polska Boxer, Czarny Terier Rosyjski, Doberman, Pinczery (wszystkie odmiany), Sznaucery (wszystkie odmiany)Shar Pei, Tosa,
Oraz pozostałe rasy gr 2 nie wymienione wyżej
Grupa III Monika Kuriata-Okarmus  Polska Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier,  Yorkshire Terrier
Jaroslav Kubaľa  Slowacja Staffordshire Bull Terrier, American Staffordshire Terrier
Peter Lauber  Szwajcaria Bulterier Miniaturowy, Bulterier, West Highland White Terrier, Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Foksterier Krótkowlosy, Foksterier Szorstkowlosy, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Terier walijski, Terier Irlandzki
oraz pozostałe teriery gr 3 nie wymienione wyżej
Grupa IV Paolo Lovaglio  Wlochy Jamniki - wszystkie rasy
Grupa V Monika Milian  Polska Akita, Akita Amerykańska, Basenji, Chow Chow, Eurasier, Lapinporokoria, Podenco, Suomenlapinkoira, Thai Ridgeback Dog, Nagi Pies Peruwiański, Szpice (wszystkie odmiany)
Sanja Vreteničić  Czarnogóra Alaskan Malamute, Samoyed, Siberian Husky, Shiba, Łajka Jakucka
oraz pozostałe rasy gr 5 nie wymienione wyżej
Grupa VI Marian Paweł Bocianowski  Polska Gończe - wszystkie rasy
Grupa VII Maria Zasada  Polska Wyżły – wszystkie rasy
Grupa VIII Miodrag Vreteničić  Czarnogóra Golden Retriever, Labrador Retriever
Paweł Osak  Polska Wszystkie rasy z wyjatkiem: Golden Retriever i Labrador Retriever
Polski Spaniel Myśliwski (rasa nie uznana przez  FCI)
Grupa IX Małgorzata Jung  Polska Chihuahua Krótkowłosy i Długowłosy, Pudel (wszystkie odmiany), Rosyjski Toj Długowłosy, Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon i Phalene
Mariola Żuchlińska  Polska Bolończyk, Bichon Frise, Buldog Francuski, Chinski Grzywacz, Gryfonik Belgijski i Brukselski, Kromfohrländer, Mops, Boston Terrier
Paolo Lovaglio  Wlochy Brabantczyk, Chin Japonski, Coton de Tuléar, Maltańczyk, Hawańczyk, Lwi Piesek, Pekińczyk,
George Kostopoulos  Grecja

Shih Tzu, Lhasa Apso, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański
oraz pozostałe rasy gr 9 nie wymienione wyżej

Grupa X Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska  Polska Charty – wszystkie rasy
Rasy nie uznane przez FCI Krystyna Opara  Polska Buldog Kontynentalny, Amerykański Nagi Terrier Bezwłosy, Biewer Yorkshire Terrier, Rosyjski Bichon Kolorowy, Louisiana Catahoula Leopard Dog, Moskiewski Stróżujący, Bolończyk Kolorowy, Chodsky Pes, Prazsky Krysarik, Toy Fox Terrier
oraz pozostałe rasy nie uznane przez FCI 
konkurencja:
Młody Prezenter
Maria Zasada  Polska Zgłoszenie psa do tych konkurencji należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym
konkurencja:
Para Hodowlana
Anna Rajs  Polska
konkurencja:
Grupa Hodowlana
Anna Rajs  Polska
testy psychiczne, BH Dariusz Kmiecik  Polska

Psy na przeglądy i testy prosimy zgłaszać na adres:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
- Na przegląd dla psów/suk z kopiowanymi uszami i/lub ogonami oraz testy psychiczne podając: IMIE i przydomek hodowlany, rasa, PKR, nr rej oddz, data ur, płeć, umaszczenie, nr tat/chipa, imię i nazwisko oraz adres właściciela.
- Na przegląd dla psów/suk z wadami uniemożliwiajacymi udział w wystawach: wypełniając wniosek do pobrania ze strony: DRUKI i FORMULARZE
Opłaty wg CENNIKA prosimy kierować na nasze konto podane w tabeli 'opłaty' 

przegląd ON

Sebastian Handy  Polska

przeglady kwalifikacyjne

Elżbieta Chwalibóg  Polska

SĘDZIA GŁÓWNY Elżbieta Chwalibóg  Polska
SĘDZIA GŁÓWNY

Komitet Organizacyjny Wystawy zastrzega sobie prawo zmian w podziale na rasy i zmian w obsadzie sędziowskiej.

 

najp.pies.bedzin

 

______________________

_______________
_______________________

 

Program wystawy:

Wjazd na teren Expo godz. 7:15  
Otwarcie hali, kasy biletowe godz. 7:30  
Sekretariat godz. 7:45 przy wejściu głównym  
Wydawanie numerów startowych na ringach godz. 9:30  
Początek sędziowania w ringach godz. 10:00  
     
Eliminacje konkursu Młody Prezenter godz. 13:30 ring główny
KONKURENCJE FINALOWE godz. 14:30 ring główny
Zakończenie wystawy godz. 17:00

 

 

_______________________

_______________
_______________________

.

OPŁATY:

 

Opłty za psy zarejestrowane w ZKwP:

1 termin: 10.01.2020 / 2 termin: 15.01.2020

 

Katalog w PDF katalog w pliku PDF będzie do pobrania ze strony na 2 godz. przed rozpoczęciem sędziowania  0 zł
Katalog drukowany katalog w tradycyjnej formie drukowanej jest dodatkowo płatny.
Chcąc go otrzymać należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym
 15 zł
Pierwszy pies w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej  110/140 zł
Kolejny pies tego samego własciciela w klasach: młodziezy, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej  100/140 zł
Pierwszy i kolejny pies w klasach: młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów  50/80 zł
Psy ras polskich w zależnosci od klasy: 50% oplaty

Młody Prezenter    30/50 zł
Para hodowlana    30/50 zł
Grupa hodowlana    30/50 zł
OPŁATA w dniu wystawy wszystkie klasy i rasy  200 zł

 

OPŁATY PROSIMY KIEROWAĆ NA NASZE KONTO BANKOWE w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

(przelewy krajowe)

OPŁATA W DNIU WYSTAWY ZA PSY Z POLSKIM NUMEREM REJESTRACJI ODDZIAŁOWEJ
NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY, WYNOSI 200 zł (płatne gotówką w sekretariacie).

 

 

 

 

 OPŁATY DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH:

Opłaty dla wystawców zagranicznych
- za psy bez numeru rejestracji w ZKwP

____________________________________________________________

 

Payment for foreign exhibitors (dogs not registered in ZKwP)
deadline to: 10.01.2020 / 2 deadline to: 15.01.2020

Katalog w PDF

_________________________

CATALOGUE in PDF

w pliku PDF (do pobrania z tej strony na 2 godz. przed rozpoczeciem sedziowania)
_________________________

DOWNLOAD FROM THIS SITE FOR 2 HOURS BEFORE JUDGING START

 0 €

Katalog drukowany

_________________________

CATALOGUE in printed version

w tradycyjnej formie drukowanej
_________________________

IN TRADITIONAL PRINTED FORM

 5 €

Pierwszy pies

_________________________

FIRST DOG

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 40/50 €

Kolejny pies tego samego właściciela

_________________________

NEXT DOGS

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 30/50 €

Pierwszy i kolejny pies

_________________________

MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

w klasach: baby, szczeniąt, weteran
_________________________

CLASS: MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

 15/50 €

  Junior Handling, Best Brace, Best Breeding Group

 10/20€

Payment for foreign exhibitors, transfer to our account Alior Bank ( fee in € )
PL 12 2490 0005 0000 4600 7914 2219 - 
Kod BIC (SWIFT): ALBPPLPW.


OPŁATA W DNIU WYSTAWY ZA PSY NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY WYNOSI 60 EURO
(płatne gotówką w sekretariacie).

WE ACCEPT THE ENTRY FEE FOR FOREIGN DOGS (dogs without Polish registration number) TO OUR ACCOUNT. THE ENTRY FEE CAN BE PAID ON THE SHOW BUT THE FEE AMOUNT IS 60€ REGARDLESS OF CLASS AND BREED

 

 

 

 

INNE OPŁATY:

                    PARKING
20 zl  PŁATNY PRZY WYJEŹDZIE  
              BILET WSTĘPU
(Każdy bilet wrzucony do urny przy wejsciu weźmie udział w losowaniu nagrody)
NORMALNY

 14 zł

ULGOWY

rencisci, emeryci, studenci i ucznowie - po okazaniu legitymacji

 
 7 zł
dzieci do 6 lat  WSTĘP  WOLNY

STOISKA HANDLOWE

1 mb (bez energi elektrycznej)  100,00 zł (netto)

REKLAMA W KATALOGU

prosimy zglaszać na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cala strona czarno-biala  60,00 zł
cala strona czarno-biala dla hodowców  40,00 zł
1/2 strony czarno-biala  40,00 zł
1/2 strony czarno-bialej dla hodowców  20,00 zł

Opłaty za reklamy prosimy kierować na konto w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

REKLAMY PROSIMY NADSYLAĆ do 18.01.2019r.

 

Uwaga! Ze wzgledu na charakter imprezy obowiązuje zakaz sprzedawania lub rozdawania balonów!

 

 

 

   _______________________
_______________
_______________________

 

 logo ZKwP 1938 bedzin